Sammsammulised juhised, kuidas oma kaevuvesi korda saada (1/4)

Eestis on paljudes piirkonades laialt levinud probleemiks kaevuvee halb kvaliteet.

Vesi lõhnab halvasti, määrib valamuid ja duššinurki, muudab naha karedaks, värvib pestavat pesu jne jne. Halva veega kaasnevate probleemide loetelu on pikk. Aga hea uudis on see, et igale probleemile on lahendus ja kaevuvee saab korda. 

Sageli aga lükatakse veeprobleemile lahenduse otsimist edasi lihtsalt seetõttu, et puudub teave, mida täpselt teha. Turul pakutav valik on kirju ja iga müüja räägib, et just tema veepuhastusseadmed on parimad. Võibolla on kunagi mingi veefilter juba ka soetatud, kuid see pole eriti aidanud. Seetõttu kardetakse teha uusi rahalisi väljaminekuid, kuna halva kogemuse tõttu puudub usk, et ka uus veepuhastusseade on efektiivne. Ja nõnda on paljud pered jätkuvalt hädas – neil on halva kvaliteediga vesi, kuid nad ei tea, millest alustada. 

Just sellepärast jagamegi käesolevaga alustatavas postituste sarjas sammsammulised juhised, mis aitavad Sul oma kaevuvee lõpuks korda saada. 

Kokkuvõttes on vee kordasaamiseks vaja:

1. Tuvastada, millised konkreetsed probleemid Sinu veel on;

2. Valida välja veepuhastusseade, mis on mõeldud just konkreetselt nende veeprobleemide kõrvaldamiseks;

3. Leida rahalised vahendid selle veepuhastusseadme soetamiseks;

4. Paigaldada see sobiv veepuhastusseade nõuetekohaselt;

5. Hooldada veepuhastusseadet just sellise regulaarsusega, mille määrab Sinu vee seisukord. 

Järgnevates postitustes hakkamegi kõiki neid samme juba ükshaaval käsitlema.

Homme uurime lähemalt seda, millised on levinumad kaevuvee probleemid ja kuidas oma vee täpne seisukord kindlaks teha. Loe seda postitust SIIT

Tekkis küsimusi? Võta ühendust!